10. júla 2020

Reštartnite svoj biznis

S nami svoj biznis reštartnete!

Máte firmu, ktorá by mohla produkovať viac? Nejdú vám obchody podľa predstáv? 

Pravdou je, že mnoho odvetví je poznačených začiatkom tohto roka. No sú tu aj odvetvia, ktoré sú na tom lepšie. 

Medzi podnikateľmi je ale aj mnoho takých, ktorí cítia, že by mohli vyrábať, predávať, či robiť viac, ale z nejakého dôvodu to nejde. 

Pozrieme sa spolu na to, kde sú rezervy a čo je možné zlepšiť. Ako sa lepšie, či viac prezentovať. Máte produkt, ktorý má potenciál na expanziu?

Nastavíme spolu stratégiu propagácie značky, či služby. Využijeme aktuálne možnosti marketingu a PR. Pripravíme si spolu plán, ktorý bude jasne hovoriť o tom aké kroky kedy urobíme, aby ste videli ktoré majú aký efekt a ako okrem zvýšenia obratov ušetria váš čas, či čas vašich zamestnancov. 

Reštart

Rušíme letnú uhorkovú sezónu!

Každoročne pokiaľ nie ste zmrzlinár, či prevádzkovateľ kúpaliska platí, že leto býva slabšie. Tento rok nič nie je ako býva a tak poďme spolu otočiť aj toto. 

Pre klientov sme si na leto pripravili akciu, kedy získajú našu analýzu úplne bezplatne. Veríme, že to bude len začiatok našej dlhodobej úspešnej spolupráce. 

Zavolajte nám na 0949 63 60 60, alebo napíšte na podatelna@digitalpolice.sk, aby sme si dohodli stretnutie. Naši odborníci vám radi povedia aké sú možnosti a ako získať túto analýzu bezplatne. Dostanete tak zdarma dlhoročné skúsenosti, ktoré radi posunieme ďalej. 

Zostaňte v obraze a sledujte nás na Facebooku